President Obama’s Nowruz Message to the Iranian People
Secretary of State Kerry’s Message to the Iranian People on Nowruz

ایجاد قرار ملاقات مجازی با مشاور

EducationUSA Iran

دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی ایالات متحده همچنان پذیرای دانشجویان و دانش پژوهان ایرانی هستند. امروزه دنیا بیش از هر زمان دیگری نیازمند تفاهم بهتر بین ملت ها و افراد است - تفاهمی که فقط می تواند رهاورد تجربه مستقیم یک فرهنگ باشد. این وب سایت که محور فعالیت های آن ارائه رهنمود ها و اطلاعات لازم برای دانشجویان و دانش پژوهان علاقمند به ادامه تحصیل در ایالات متحده است، اطلاعاتی جامع را به دور از هر گونه جانبداری با هدف کمک به شما در انتخاب برنامه تحصیلی مناسب و راهنمایی شما طی فرایند تقاضا برای ادامه تحصیل ارائه می دهد.


لطفاً کلیه قسمت های سایت که متناسب با نیازهای شما است را به دقت بررسی و مطالعه کنید:
اطلاعات مفصل تر برایتحصیل در مقطع تحصیلات تکمیلی در ایالات متحده. افرادی که علاقمند به ادامه تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد، دکترا و تحصیلات تکمیلی می باشند.
تحصیل در مقطع کاردانی و کارشناسی در ایالات متحده. اطلاعات مفصل تر برای افرادی که در حال حاضر در مقطع متوسطه مشغول به تحصیل می باشند یا تحصیلات متوسطه خود را به اتمام رسانده اند و علاقمند به ادامه تحصیل در مقطع دو ساله کاردانی یا چهار ساله کارشناسی در ایالات متحده هستند. اصول اولیه تحصیل در ایالات متحده. متداول ترین سؤالاتی که در خصوص انتخاب دانشگاه های ایالات متحده و درخواست ادامه تحصیل در آنها، آزمون های ورودی، تأمین بودجه تحصیلات، روادید، و زندگی در ایالات متحده برای دانشجویان ایرانی پرسیده می شود.

اطلاعاتی‌ راجع به رشتهٔ تحصیلی‌، از جمله رشته‌های بازرگانی، حقوق و پزشکی‌ و غیره.

 

 

تأمین بودجه تحصیل در ایالات متحده. اطلاعاتی در خصوص بورسیه ها، راهبردهایی برای شناسایی منابع تأمین کننده بودجه تحصیلات، نحوه برنامه ریزی برای هزینه ها، و غیره. آزمون ها. اطلاعاتی در خصوص نحوه ثبت نام و آمادگی و شرکت در آزمون های لازم برای ادامه تحصیل در دانشگاه های ایالات متحده.
سایر گزینه های تحصیلی در ایالات متحده. آموزش های اولیه زبان انگلیسی و دوره های آموزشی کوتاه مدت، آموزش از راه دور، تحصیلات ابتدایی و متوسطه، و سایر گزینه ها. روادید. زمان، مکان و نحوه درخواست. سایر گزینه های تحصیلی در ایالات متحده. آموزش های اولیه زبان انگلیسی و دوره های آموزشی کوتاه مدت، آموزش از راه دور، تحصیلات ابتدایی و متوسطه، و سایر گزینه ها.
نیاز به اطلاعات بیشتری دارید؟ با ما تماس بگیرید.

 

Undergraduate Study Booklet English Short Term Booklet Your 5 Steps To U.S. Study
eLibrary eLibrary eLibrary eLibrary
Ask a Question! Newsletter

بایگانی

Podcasts

بایگانی